Щітки склоочисника DENSO: на будь-який смак і колір!

Опубліковано: Четвер, 24 жовтня 2013

Більше 20% всіх ДТП відбувається з причини обмеженої видимості. Забезпечення максимальної видимості є першим кроком до безпеки на дорозі, тому важливо бути впевненим, що склоочисники вас не підведуть. Компанія DENSO пропонує широкий асортимент надійних і довговічних щіток склоочисника оригінальної якості: стандартні, гібридні, для заднього скла і безкаркасні. В цій статті ми хотіли докладніше розглянути два види щіток DENSO: гібридні і безкаркасні.

Більшу частину асортименту DENSO на ринку автозапчастин складають гібридні щітки склоочисника. У Росії гібридні щітки DENSO дуже затребувані, також вони встановлюються в якості оригінального обладнання на конвеєрах провідних світових автовиробників, які гідно оцінили інноваційну конструкцію, високоякісні матеріали і стильний дизайн оригінальних гібридних щіток склоочисника DENSO. Гібридні щітки склоочисника DENSO для ринку запчастин володіють чудовими експлуатаційними характеристиками і мають такий же досконалий дизайн.

Гібридні щітки склоочисника DENSO поєднують в собі переваги двох технологій: відмінна якість очищення скла, характерне для каркасних щіток, прекрасний дизайн і аеродинамічні переваги безкаркасних щіток. У гібридних щітках тримач інтегрований в робочу поверхню щітки і повністю прихований всередині гладкого матового чорного корпусу, тому щітки виглядають стильно. Жорстка вставка з графітовим покриттям довговічна і стійка до дії світла і вологи. Таке поєднання якостей припало до смаку багатьом автовласникам. Асортимент гібридних щіток DENSO включає більше 700 застосувань щіток, які забезпечують велике охоплення парку автомобілів, а на конвеєрі гібридні щітки встановлюються на Toyota Auris, Camry, RAV4, Corolla, Landsruiser, Lexus 570/RX/IS/GS/LS, Honda Jazz/CRV, Mitsubishi Outlander XL / ASX, Mazda 6/CX-5/CX-7/CX-9, Hyundai i30, i40, Elantra, Solaris, Subaru Forester та інші.

« Ми бачимо значний інтерес до даної продукції у наших клієнтів в Україні і плануємо задовольнити зростаючий попит, збільшуючи в майбутньому кількість застосувань гібридних щіток DENSO», - говорить Беррі Луіджес, продукт-менеджер DENSO Європа.

Стильна і ефективна альтернатива стандартним щеткам склоочисника - безкаркасні щітки з універсальною системою кріплення - мають елегантний дизайн, володіють кращими характеристиками в порівнянні із звичайними щітками, безшумні в роботі і забезпечують велику кількість застосувань для основних марок ліворульних автомобілів.

Універсальні безкаркасні щітки склоочисника DENSO поєднують фірмове оригінальну якість і передові технології. Вони розроблені таким чином, щоб рівномірно розподіляти тиск по всій своїй довжині, створюючи максимальний контакт зі склом. Їх аеродинамічний профіль забезпечує чудове очищення навіть при високих швидкостях, а зменшена поверхня дозволяє звести до мінімуму рівень шуму.

Ще однією перевагою нових щіток є їх універсальність. «Елегантні безкаркасні щітки з вбудованим аеродинамічним спойлером відрізняються стильним та інноваційним дизайном і прості в установці. Інноваційне кріплення робить заміну щіток простою і усуває необхідність в прехіднику» , - пояснює Беррі Луіджес.