Виставка AD OPEN 2013

Опубліковано: Вівторок, 10 грудня 2013

AD OPEN 2013

http://www.adopen.ad.ua

2013, 6-7 грудня

Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза»

Площа: 11000 кв. м.

Аудиторія: більше ніж 3550 спеціалістів

 

6-7 грудня група компаній AD Україна проводила міжнародну професійну виставку автозапчастин і комплексних рішень для СТО - AD OPEN 2013. Виставка проходила у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Уже вп'яте цей захід заслужено стає подією року для фахівців усіх галузей Automotive Aftermarket України, збираючи під одним дахом провідних світових виробників автозапчастин та спеціалізованого обладнання.

Цього року до уваги більше 3500 відвідувачів були представлені 64 виставкових стенду, а насичений графік тематичних конференцій і цікавих майстер -класів дав можливість фахівцям авторемонтного бізнесу України отримати максимальну кількість корисної професійної інформації. Більшість експонентів, представлених на виставці, є постачальниками перший комплектації на конвеєри виробників автомобілів, що підтверджує їх високу компетенцію в технологіях ремонту та обслуговування сучасних автомобільних систем.

Традиційно не обійшлась виставка без подарунків і барвистою шоу-програми. Протягом двох виставкових днів відвідувачі отримали безліч призів від організаторів та експонентів виставки, а настрій учасникам і гостям заходу піднімали виступи популярних виконавців.

Фотозвіт виставки